Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

PRZEDSTAWIENIE BOŻONARODZENIOWE „ JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”

Uczniowie klasy Ia i Ib gimnazjum pod opieką p. R. Galickiej i p.J. Wincenciak przygotowali w ramach projektu edukacyjnego spektakl teatralny związany tematycznie ze Świętami Bożego Narodzenia, które przedstawili uczniom naszej szkoły oraz mieszkańcom Toporzyska.

Mogliśmy zobaczyć wersję tradycyjną jasełek jak również współczesne przygotowywanie się do świąt i przeżywanie narodzin Jezusa w sercu każdego człowieka. W dialogi i monologi postaci wplecione zostały tradycyjne kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Gościnnie wystąpili również: Jakub Bednarczyk (kl. III), Weronika Sitarz (kl. IV), Lidia Maciążka (kl. II gim)

Przejdż do fotogalerii

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232413
DzisiajDzisiaj63
W tym miesiącuW tym miesiącu796
WszystkieWszystkie232413

Projekty, programy i akcje