Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW KLAS I -III

     Dnia 9 marca 2016 r. w naszej szkole, jak co roku odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego dla uczniów klas I – III, która cieszyła się ogromną popularnością wśród wszystkich uczniów. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników.

Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. Jury w składzie: mgr B. Stokłosa, mgr R. Galicka, mgr J. Urban miało ciężki orzech do zgryzienia ponieważ poziom konkursu był naprawdę bardzo wysoki. Wyłoniono trzy pierwsze miejsca:

Miejsce I – Jakub Bednarczyk
Miejsce II – Magdalena Bachul
Miejsce III – Adam Maciczka

     Jury wyróżniło również: Elizę Maciążka oraz Oliwię Obrzut. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i serdeczne podziękowania za trud i wkład pracy włożony w przygotowanie do konkursu.

     Jakub Bednarczyk oraz Magdalena Bachul w dniu 11 marca 2016 r. reprezentowali naszą szkołę na konkursie gminnym osiągając wysokie wyniki w swojej kategorii wiekowej:

Miejsce I – Jakub Bednarczyk

Miejsce III – Magdalena Bachul

 

     W dniu 18 marca 2016 r. Jakub Bednarczyk prezentował swój wiersz oraz prozę na konkursie powiatowym, bardzo się cieszymy z tak wysokiego wyniku naszego ucznia, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232411
DzisiajDzisiaj61
W tym miesiącuW tym miesiącu794
WszystkieWszystkie232411

Projekty, programy i akcje