Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

ZIELEŃ WOKÓŁ SZKOŁY

Zaangażowani jesteśmy  w prace na rzecz estetyki i wizerunku Szkoły. Z powodu ubiegłorocznego remontu zniszczeniu uległa większość nasadzeń. Dlatego  też postanowiliśmy przeznaczyć dużą część wypracowanego zysku na zakup krzewów i kwiatów.

 W centrum ogrodniczym zakupiliśmy tuje , berberysy, jałowce, bratki, tawuły. Będą one ozdobą klombów i kwietników wokół naszej szkoły. Teraz nasza Szkoła  wygląda pięknie, a my cieszymy się, że mogliśmy się troszkę do tego przyczynić. 

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232891
DzisiajDzisiaj9
W tym miesiącuW tym miesiącu1274
WszystkieWszystkie232891

Projekty, programy i akcje