Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

OBCHODY DNIA ZIEMI W NASZEJ SZKOLE

     W piątek 22 kwietnia 2016 roku, zaprosiliśmy wszystkich uczniów i pracowników szkoły do włączenia się w  akcję: „JESTEM ZIELONY, więc świadomie dokonuję wyborów związanych z codziennym życiem". Zachęcaliśmy wszystkich, aby tego dnia, wyrazili swoją proekologiczną postawę, zielonym strojem. Najoryginalniejsze kreacje uświetniły naszą szkolną galerię ludzi pozytywnie nastawionych do ochrony środowiska.

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232296
DzisiajDzisiaj19
W tym miesiącuW tym miesiącu679
WszystkieWszystkie232296

Projekty, programy i akcje