Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

XV SPOTKANIA EUROPEJSKIE W TOPORZYSKU – I ETAP

      4 grudnia 2015 r. nasza szkoła jak co roku zapełniła się oczekiwanymi gośćmi z zaprzyjaźnionych Klubów Europejskich naszego powiatu. Tym samym rozpoczęliśmy I etap XV Spotkań, pod hasłem - Toporzysko 2015 „Małe jest piękne”.

Uczniowie Kółka Europejskiego działającego w naszej szkole przygotowali krótką prezentację na temat najważniejszych dokonań lokalnych, Klaudia Kufel brawurowo zaprezentowała się w recytacji gwarą prozy i poezji a zaproszony specjalny gość pani Małgorzata Kowalczyk-Mysza, lokalna artystka i pasjonatka fotografii przedstawiła swoje dokonania oraz przeprowadziła dla uczniów mini – warsztaty tworzenia prostych gwiazdek z papieru. Tradycyjnie odbyły się również  konkurencje edukacyjno – sportowe pomiędzy drużynami, dzięki którym młodzież z poszczególnych szkół ma szansę jeszcze bardziej się zintegrować, poznać, polubić.

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232890
DzisiajDzisiaj8
W tym miesiącuW tym miesiącu1273
WszystkieWszystkie232890

Projekty, programy i akcje