Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASACH I -III

     Od wielu już lat w kalendarz uroczystości szkolnych na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta, to wspaniała chwila w życiu każdego wnuka i dziadka.

      W tym roku wspólnymi siłami uczniowie klas I- III przygotowali piękny program artystyczny zawierającą wiele pouczających słów. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja jak co roku udowodniła, jak silne są więzi między wnukami i dziadkami.

     Tańce, wiersze i piosenki były tylko początkiem dobrej zabawy. Po występie dzieci wraz z dziadkami udały się do klas na słodki poczęstunek przygotowany przez niezastąpionych rodziców, którym serdecznie dziękujemy. Najmłodsi indywidualnie  składali dziadkom piękne życzenia oraz wręczyli przygotowane specjalnie na tą okazję laurki i drobne upominki.

     Jeszcze raz życzymy w tym wspaniałym dniu tego, co najpiękniejsze. Niech zawsze na twarzy babci i dziadka gości uśmiech, radość i oczywiście zadowolenie z wnuków, a każdy nadchodzący dzień niech przyniesie wiele pozytywnej energii.

 

Uczniowie klas I-III

 

  

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232296
DzisiajDzisiaj19
W tym miesiącuW tym miesiącu679
WszystkieWszystkie232296

Projekty, programy i akcje