Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

     Od października 2016 roku nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskim programie edukacyjnym WOŚP przeznaczonym dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej pod patronatem WOŚP.

 

 

     Uczniowie klasy I oraz IIa w ramach prowadzonych zajęć RUR postanowili podjąć próbę wykonania plakatu konkursowego, związanego z tematyką bezpieczeństwa.

 

     W piątek 14 kwietnia poznaliśmy wyniki I etapu 6 ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Ratujemy i Uczymy Ratować”, którego głównym celem było stworzenie  okazji do promocji zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów szkół podstawowych, nauczycieli oraz ich rodzin i najbliższych.

 

Spośród 250 zgłoszonych prac konkursowych z całej Polski, na liście laureatów I etapu znalazła się nasza placówka, która równocześnie zakwalifikowała się do dalszej rywalizacji.

 

Bardzo cieszymy się z sukcesu naszych dzielnych „Małych Ratowników” i podejmujemy kolejne wyzwanie, do 17 maja tworzymy grę edukacyjną z zakresu pierwszej pomocy, liczymy przy tym jednocześnie na miłą zabawę i kreatywne spędzanie wolnego czasu. 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232285
DzisiajDzisiaj8
W tym miesiącuW tym miesiącu668
WszystkieWszystkie232285

Projekty, programy i akcje