Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

WOLNI OD UZALEŻNIEŃ

Dnia 19.05.2017r.  nasi uczniowie uczestniczyli w konkursie i przedstawieniu profilaktycznym "Wolni od uzależnień" przygotowanym przez p. pedagog Annę Szczesiak oraz p. Agnieszkę Pochopień.

W ramach konkursu ich zadaniem było rozwiązanie 5 zadań dotyczących szkodliwości narkotyków, dopalaczy, alkoholu, papierosów. Uczniowie klas I – III Gimnazjum nie mieli dużych trudności z udzieleniem odpowiedzi. W ostateczności I miejsce zajęła klasa IIa Gimnazjum, II miejsce klasa III, a II klasa II b. Uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. 

 

 

Przedstawienie profilaktyczne, które przygotowała pani pedagog i pani Agnieszka Pochopień wraz z klasą VI miało na celu uwrażliwienie uczniów na skutki i negatywny wpływ jaki na życie młodych mają używki. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie wyciągną wnioski i będą je wykorzystywać w codziennym życiu!! apierosów. Uczniowie klas I – III Gimnazjum nie mieli dużych trudności z udzieleniem odpowiedzi. W ostateczności I miejsce zajęła klasa IIa Gimnazjum, II miejsce klasa III, a II klasa II b. Uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. 

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

233130
DzisiajDzisiaj66
W tym miesiącuW tym miesiącu1513
WszystkieWszystkie233130

Projekty, programy i akcje