Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W KLASACH I- III

Jak co roku, tak i tym razem do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były naprawdę grzeczne i zasłużyły na prezenty. Niecierpliwe oczekiwanie na przybycie niecodziennego gościa zostało nagrodzone, bowiem wszyscy otrzymali prezenty. Wśród uczniów panowało zadowolenie oraz zaskoczenie.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli spełnić w tym dniu marzenia naszych uczniów, a w szczególności podziękowania kierujemy pod adresem Świętego Mikołaja i mamy nadzieję że za rok znów nie zapomni o nas. 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232845
DzisiajDzisiaj32
W tym miesiącuW tym miesiącu1228
WszystkieWszystkie232845

Projekty, programy i akcje