Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASACH I- III

     Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

 

 

     I choć uczniowie klas I - III w tym roku świętowali trochę wcześniej z uwagi na połączenie Dnia Babci i Dziadka z występem Jasełkowym, to mimo to rozgrzali serca niejednej babci i dziadka śpiewem, tańcem i występami. Podczas inscenizacji wyłoniły się małe talenty, a dziadkowie nie kryli wzruszenia. Tuż po występie Jasełkowym klasy drugiej i trzeciej, uczniowie klasy pierwszej przygotowali piękny koncert życzeń połączony z kolorową inscenizacją. Na sam koniec dzieci odśpiewały sto lat do przygrywanej na trąbce melodii. Dziękujemy naszym kochanym dziadkom za poświęcony czas, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.

 

     Jeszcze raz życzymy w tym wspaniałym dniu naszym KOCHANYM DZIADKOM tego, co najpiękniejsze. Niech zawsze na twarzy gości uśmiech, radość i oczywiście zadowolenie z wnuków, a każdy nadchodzący dzień niech przyniesie wiele pozytywnej energii.

 

Uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232291
DzisiajDzisiaj14
W tym miesiącuW tym miesiącu674
WszystkieWszystkie232291

Projekty, programy i akcje