Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

ELIMINACJE GMINNE TURNIRJU BRD

     Dnia 23. 03. 2018 r. w Łętowni odbył się Gminny Turniej BRD w którym wzięliśmy udział w składzie: Dawid Gruca, Katarzyna Rączka oraz Angelika Pyrtek, która w ostatniej chwili zastąpiła Karolinę Talip.

Zawodnicy musieli wykazać się znajomością  przepisów ruchu drogowego  - test, wiadomościami teoretycznymi oraz praktycznymi  z zasad udzielania I - szej pomocy oraz pokonać tor przeszkód. Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna i zdobył

I - sze miejsce.

 

              17. 04. 2018 r. w Tarnawie Dolnej będą reprezentować naszą Gminę w Powiatowym Turnieju BRD - trzymajcie za nich kciuki.

Przejdź do fotogalerii

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

233126
DzisiajDzisiaj62
W tym miesiącuW tym miesiącu1509
WszystkieWszystkie233126

Projekty, programy i akcje