Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

SZKOLNY TURNIEJ ,,ŻYJ ZDROWO I WESOŁO”

23 kwietnia w naszej szkole odbył się turniej z okazji „Dnia Zdrowia”. Konkurencje polegały na quizie o zdrowiu oraz rywalizacji sportowej. Każda klasa intensywnie walczyła o tytuł „Najlepszej klasy w dziedzinie zdrowego trybu życia”

     

     W  I etapie zmagań wzięli udział reprezentanci klas gimnazjalnych oraz klasy VII. Wszyscy uczestnicy zaangażowali się w walkę i chętnie brali udział w konkurencjach sportowych J .Po zakończeniu turnieju, okazało się, że potrzebna będzie dogrywka! Po zaciętej rywalizacji klas trzecich, ostatecznie wygrali reprezentanci klasy „A”.

     W etapie II uczestniczyli reprezentanci klas podstawowych. Uczniowie stanęli u progu rywalizacji, która również była niezwykle zacięta. Młodzi uczestnicy bardzo dobrze poradzili sobie z trudnymi pytaniami a koledzy i koleżanki z klas charyzmatycznie ich dopingowali. Konkurencje sportowe również cieszyły się dużym zainteresowaniem, każdy chciał wziąć w nic udział. Po zakończeniu turnieju najlepszą drużyną okazała się klasa VI! Wszyscy uczestnicy salę gimnastyczną opuścili z uśmiechem na ustach i słodkimi upominkami.

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

233135
DzisiajDzisiaj71
W tym miesiącuW tym miesiącu1518
WszystkieWszystkie233135

Projekty, programy i akcje