Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

PROJEKT „BLIŻEJ PIESKA”- WSPARCIE DLA SISI

Zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy dla bezdomnych psów ze schroniska PROMYK. Dzięki zaangażowaniu uczniów całej szkoły Przedszkolaki zebrały 130zł i 43gr, które zostały przekazane na wirtualną opiekę dla naszej podopiecznej suczki Sisi oraz jej psich współlokatorów.

Przypominamy, że informacja o tym, iż jest to pies objęty naszą opieką dostępna jest pod poniższym adresem:

 

http://schroniskopromyk.pl/sisi-5/

 „Witam,

Do schroniska trafiłam 03.07.2017 roku. Moja opiekunka musiała mnie tu pozostawić ze względu na trudną sytuację rodzinną. W domu mieszkałam z  dziećmi i akceptuję je w swoim otoczeniu. Mieszkałam w domu i stąd moje swobodne zachowania w pomieszczeniach zamkniętych. Jeżdżę samochodem. Według przekazu opiekunki, nie toleruję kotów ani innych psów. Jestem nauczona podstawowych komend i prawidłowego chodzenia na smyczy. Już tu w schronisku w wyniku badania histopatologicznego, zdiagnozowano u mnie: gruczolakorak prosty – III stopień złośliwości – rokowanie jest ostrożne.

Warunki schroniskowe bynajmniej nie służą mi jeśli chodzi o komfort życia i dlatego szukam odpowiedzialnych i świadomych opiekunów.” Pozdrawiam, Sisi.

 Zostałam objęta wirtualną adopcją przez: ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY PRZY SP IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W TOPORZYSKU (pow.suski, małopolska)

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232411
DzisiajDzisiaj61
W tym miesiącuW tym miesiącu794
WszystkieWszystkie232411

Projekty, programy i akcje