Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

MAJOWE XVII SPOTKANIE EUROPEJSKIE 2018

     Jak co roku, tym razem 16 maja zaprzyjaźnione Kluby Europejskie naszego powiatu spotkały się w Makowie Podhalańskim celem realizacji kolejnego etapu międzyszkolnego projektu.  Na spotkanie został  zaproszony starosta suski Pan Józef Bałos, który omówił sytuację powiatu suskiego, największe poczynione dotychczas inwestycje oraz plany na przyszłość związane z najpilniejszymi zadaniami do wykonania.

Drużyna z Makowa Podhalańskiego zaprezentowała swoją miejscowość, po czym odbył się turniej drużyn a następnie rozgrywki sportowe na szkolnym orliku oraz wspólne grillowanie.

     Wyjątkowo w przedostatni dzień maja spotkaliśmy się ponownie, tym razem na boisku w Naprawie, aby zakończyć tegoroczne Spotkania. Drużyna z Naprawy przygotowała do wykonania zadania zespołowe, których tematyka związana była z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Temat przewodni to „Dla Niepodległej”. Nie obyło się bez wspólnego grillowania i zatańczenia przez wszystkich fantastycznej „belgijki”. Następne spotkania w przyszłym roku szkolnym, na które zapraszamy wszystkich chętnych uczniów starszych klas naszej szkoły.

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232891
DzisiajDzisiaj9
W tym miesiącuW tym miesiącu1274
WszystkieWszystkie232891

Projekty, programy i akcje