Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

„WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM” – XVIII SPOTKANIA EUROPEJSKIE W TOPORZYSKU 2018

     W bieżący wtorek tj. 27 listopada po raz kolejny spotkały się u nas drużyny z zaprzyjaźnionych szkół naszego powiatu, aby wspólnie zrealizować II etap XVIII Spotkań Europejskich.

Spotkanie rozpoczęliśmy od zaprezentowania widowiska muzyczno-taneczno-teatralnego pt. Wolność”, które zostało przygotowane przez uczniów naszej szkoły na 100-lecie Niepodległości Polski. Przedstawienie zrobiło ogromne wrażenie na gościach. Po nim pozostaliśmy dalej w tej tematyce i zmierzyliśmy się ze sobą w czterech konkurencjach: rozwiązanie krzyżówki niepodległościowej, śpiewanie wylosowanej piosenki patriotyczno-wojskowej, kalamburach słownych oraz przygotowaniu pracy plastycznej interpretującej nasze przewodnie hasło. Wszystko przebiegło w sympatycznej atmosferze, nie obyło się oczywiście bez słodkiego poczęstunku oraz wspólnej zabawy przy ulubionym tańcu naszych drużyn – belgijce.

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232902
DzisiajDzisiaj20
W tym miesiącuW tym miesiącu1285
WszystkieWszystkie232902

Projekty, programy i akcje