Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

„NIECH POŻYWIENIE BĘDZIE LEKARSTWEM, A LEKARSTWO POŻYWIENIEM"

       (Hipokrates)  

          Dnia 28. stycznia 2015 roku o godz. 17.00 w budynku Zespołu Szkół w Toporzysku odbyło się spotkanie otwarte zorganizowane przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ramach Programu PL07 Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do terenów demograficzno-epidemiologicznych, dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014.

          Tematem przewodnim spotkania była profilaktyka chorób nowotworowych układu pokarmowego w celu zmniejszenia zachorowalności i śmiertelności na terenie powiatu suskiego. Szkolenie w tym zakresie przeprowadziła lekarz Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej.

          Kolejna część spotkania poświęcona została znaczeniu aktywności fizycznej w życiu każdego człowieka, a następnie dietetyk, pani Barbara Bierówka przedstawiła zasady zdrowego odżywiania. Spotkanie zakończyło się wykładem pani psycholog z suskiej placówki, która objaśniła wszystkim zebranym  procesy i zależności zachodzące w psychice człowieka chorego oraz ich rolę w okresie rekonwalescencji.

         Przekaz i komunikacja osób prowadzących były bardzo zrozumiałe, a objaśnienia praktyczne, o czym mogli przekonać się uczestnicy szkolenia. W poniższym załączniku znajduje się prezentacja multimedialna zawierająca najważniejsze kwestie niniejszego spotkania.

 

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie! 

 

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

233126
DzisiajDzisiaj62
W tym miesiącuW tym miesiącu1509
WszystkieWszystkie233126

Projekty, programy i akcje