Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

 JUBILEUSZ SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKSPERYMENT”

      3 grudnia 2014r. świętowaliśmy jubileusz – 15 lat istnienia naszej spółdzielni uczniowskiej „Eksperyment”, która została założona przez panią Bogusławę Stokłosę. W tym dniu przedstawiliśmy uczniom historię SU oraz zorganizowaliśmy turniej pomiędzy wybranymi przedstawicielami każdej z klas.

     W tym dniu wszyscy uczniowie oraz nauczyciele byli zaproszeni do świętowania. Cała szkoła podzielona została na trzy grupy, aby każdy mógł uczestniczyć w niespodziankach, które przygotowaliśmy. W spotkaniu grupy najmłodszych uczestniczyły również Panie reprezentujące naszego sponsora – Bank Spółdzielczy w Jordanowie.  Klasy najmłodsze nie mogły się doczekać rozstrzygnięcia konkursów „Moja skarbonka” oraz „Czarodziejskie słowa”. Wszyscy byli zadowoleni z wyników, prawie wszystkie dzieci otrzymały upominki. Następne etapy , to spotkania z uczniami Szkoły Podstawowej kl. IV-VI, a później klasy gimnazjalne. Tam przeprowadzone zostały konkursy wiedzy o spółdzielni „Eksperyment” oraz konkurs wiedzy o spółdzielczości. Uczniowie przygotowywali się z rozdanych wcześniej materiałów. Pytania czasem sprawiały im problem, ale świetnie sobie z nimi radzili. Wszystkie drużyny zostały uhonorowane nagrodami. 

   Słodkie upominki zostały rozdane wszystkim uczniom. Cały dzień był bardzo radosny  i można go zaliczyć do bardzo udanych. W tym dniu wszystkim towarzyszyły uśmiechy na twarzach . Mamy nadzieję, że się podobało.

 

  

<

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232889
DzisiajDzisiaj7
W tym miesiącuW tym miesiącu1272
WszystkieWszystkie232889

Projekty, programy i akcje