Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

SZKOLNY DZIEŃ DLA KLIMATU

     7 grudnia zorganizowaliśmy Szkolny Dzień dla Klimatu, ponieważ zmiany klimatyczne i globalne ocieplenie są już faktem. Kilka tygodni wcześniej ogłosiliśmy w naszej szkole konkurs na plakat, który miał pokazać różne źródła zmian klimatu. Uczniowie wykonali kilkadziesiąt bardzo ciekawych plakatów, najlepsze z nich zostały wywieszone w naszej szkolnej galerii, aby wszyscy mogli je dokładnie obejrzeć. Przygotowaliśmy również ulotki pt. ,,Zadbaj o klimat w swoim domu i szkole”, dotyczące najważniejszych przyczyn zmian klimatu i rozdaliśmy je wszystkim uczniom naszej szkoły, aby wiedzieli  jak  oni sami mogą zadbać o klimat poprzez swoje codzienne działania. W przygotowania do tego dnia włączyli się uczniowie klasy VIB.

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232889
DzisiajDzisiaj7
W tym miesiącuW tym miesiącu1272
WszystkieWszystkie232889

Projekty, programy i akcje