Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

PROGRAM ,,GOTUJ SIĘ NA ZMIANY”

Nasza szkoła ma certyfikat Szkoły promującej zdrowie. W tym roku bierzemy udział w programie ,,Gotuj się na zmiany”, dlatego cały czas promujemy zasady zdrowego żywienia.

Członkowie naszej szkolnej Spółdzielni Uczniowskiej Eksperyment przygotowali na XII Piknik rodzinny ulotki promujące nową piramidę zdrowego żywienia i stylu życia dzieci i młodzieży oraz stoisko z naturalną orzeźwiającą lemoniadą .

Piramida Zdrowego Żywienia i Stylu Życia jest najprostszym, najkrótszym i zwięzłym sposobem wyrażania zasad prawidłowego żywienia w formie graficznej. Podkreśla ogromne znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowia człowieka i obrazuje proporcje w jakich w codziennej diecie powinny być spożywane różne grupy produktów spożywczych. Jej uzupełnienie stanowi 10 zasad zdrowego żywienia.

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

233130
DzisiajDzisiaj66
W tym miesiącuW tym miesiącu1513
WszystkieWszystkie233130

Projekty, programy i akcje