Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

DNI JĘZYKÓW OBCYCH W NASZEJ SZKOLE

W czerwcu odbyły się w Szkole Podstawowej w Toporzysku Dni Języków Obcych. Przy głównym wejściu znalazła się gazetka plastyczno-informacyjna nt. krajów anglojęzycznych, która była drogowskazem dla uczniów klas V-VIII i III gimnazjum biorących udział w konkurencjach dotyczących znajomości kultury, tradycji i podstawowych informacji o wybranych krajach anglojęzycznych.

Uczniowie klasy VB wykazali się znakomitą wiedzą i  wygrali tytuł „The best team of English”.  Następnie zaprezentowano piosenki i wiersze, które reprezentowały naszą szkołę  w konkursach pozaszkolnych. Dodatkowo nasze Panie kucharki przygotowały fish’n’chips - najbardziej popularne danie rybne w Anglii.

Gorące podziękowania składamy uczennicom klasy VIII : Martynie B., Sandrze G., Gabrysi K. oraz Julce K. za ich nieocenioną pomoc w zorganizowaniu tej imprezki!!! Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i życzymy wielu sukcesów w nauce języków obcych.

 

Organizatorzy: Katarzyna Maruszewska, Agnieszka Pochopień.

 

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232411
DzisiajDzisiaj61
W tym miesiącuW tym miesiącu794
WszystkieWszystkie232411

Projekty, programy i akcje