Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

„PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA” – LIST OD PANA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY Z PODZIĘKOWANIAMI ZA UDZIAŁ W PROJEKCIE

Niezmiernie nam miło poinformować, że nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym ” Piękna nasza Polska cała”.

Projekt realizowany był od września 2018r. do czerwca 2019r., pod patronatem miesięcznika Bliżej Przedszkola. Koordynatorem projektu w naszej szkole była pani Justyna Urban. Projekt był odpowiedzią na wyjątkowe święto Polaków – 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Jego główne cele to kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie ich na piękno, folklor i tradycje Polski oraz kształtowanie tożsamości narodowej dzieci. Działania projektowe były też okazją do tego, by budzić wśród najmłodszych i ich rodzin poczucie tożsamości narodowej i regionalnej, dumy z bycia Polakiem, a także do wzmacniania więzi z rodzicami i integracji placówek oświatowych z terenu całej Polski.

 

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

138259
DzisiajDzisiaj28
W tym miesiącuW tym miesiącu735
WszystkieWszystkie138259

Projekty, programy i akcje