Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

BABCIU I DZIADKU- KOCHAMY WAS!

Dnia 23 stycznia  w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Babcie i Dziadkowie uczniów klas I-III, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie.

Pani dyrektor Eugenia Knapczyk uroczyście powitała zebranych, wskazując na ogromną rolę Dziadków w wychowaniu dzieci i ich szczególne miejsce w rodzinie oraz złożyła wszystkim zgromadzonym gościom życzenia.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Występy wnuczek i wnuków były przepełnione radosnym śpiewem, recytacją wierszy, tańcem i muzyką. Dzieci wyraziły swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom i  Dziadkom.

Część artystyczna zakończyła się odśpiewaniem 100 lat. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez niezawodne Mamy. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232412
DzisiajDzisiaj62
W tym miesiącuW tym miesiącu795
WszystkieWszystkie232412

Projekty, programy i akcje