Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

IMPREZOWY STYCZEŃ U PIĘCIOLATKÓW

 Przedszkolaki z naszej szkoły bardzo wczuły się w klimat tegorocznego karnawału. Stało się tak za sprawą naszych styczniowych solenizantów!

Wraz z początkiem Nowego Roku świętowaliśmy wraz z Kacprem, Mateuszem, Bartoszem (którego urodzinki przesunęliśmy z grudnia) i Frankiem! Oczywiście styczeń ma też innych solenizantów- Babcię  i Dziadka o których również pięciolatki pamiętały! Wisienką na torcie naszych styczniowych zabaw był bal karnawałowy 25-go stycznia. Bawiliśmy się świetnie!  Dla najmłodszych był to pierwszy tego rodzaju bal w naszej szkole. To był naprawdę emocjonujący początek roku!

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232292
DzisiajDzisiaj15
W tym miesiącuW tym miesiącu675
WszystkieWszystkie232292

Projekty, programy i akcje