Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

SPRAWOZDANIE Z KONKURSÓW JĘZYKOWYCH

W I półroczu uczniowie klas IV-VII mogli wykazać się umiejętnościami językowymi uczestnicząc w ciekawych konkursach z języka angielskiego. Gratulujemy wszystkim i życzymy wielu sukcesów w nauce języka!!!

 

„Forget-me-not”

 

     Uczniowie klas: IV, Va, Vb, VIa, VIb i VII wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Forget-me-not”. 11 osób dzielnie zmagało się z testem konkursowym, który wymagał znajomości informacji podanych online przez organizatora (opowiadań, sentencji, współczesnych piosenek angielskich). Najlepiej z testem poradził sobie uczeń kl. VIb Maksymilian Koza, wyróżniony dyplomem uznania za największą ilość poprawnych odpowiedzi. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa i symboliczne nagrody.

 

„Christmas is coming”

 

    17 uczniów klas: Va, Vb, VIa, VIb wzięło również udział w szkolnym konkursie z języka angielskiego ”Christmas is coming” sprawdzającym słownictwo i wiedzę o tradycjach świątecznych w krajach anglosaskich. Konkurs miał ciekawą formę, uczestnicy zaznaczali odpowiedzi online przy pomocy aplikacji Socrative. Trzej uczniowie klas szóstych wyróżnili się takim samym, wysokim wynikiem, dlatego przyznano I miejsca (ex aequo) dla: Martyny Dudy (kl. VIa), Kingi Rączki (kl. VIa) oraz Maksymiliana Kozy (kl. VIb). Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

 

GRATULUJEMY !!!!

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŻYCZYMY  WIELU SUKCESÓW
W NAUCE JĘZYKA

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232417
DzisiajDzisiaj67
W tym miesiącuW tym miesiącu800
WszystkieWszystkie232417

Projekty, programy i akcje