Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

„EUROPA DA SIĘ LUBIĆ”

Dnia 15 maja 2014r. w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Europejski przygotowany przez Kółko Europejskie. Turniej przeprowadzony został w dwóch kategoriach: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. Reprezentanci poszczególnych klas zmierzyli się z sobą w czterech rundach zadaniowych, dopingowani przez swoich klasowych kolegów. Zadania turniejowe dotyczyły ogólnej znajomości Unii Europejskiej i Europy.

W kategorii Szkoły Podstawowej I miejsce zajęła klasa V A, w kategorii Gimnazjum najlepsza okazała się klasa II. Zwycięzcą gratulujemy! Widownia miła możliwość obejrzeć film animowany pt. „Poznaj Unię Europejską” oraz poprzez zabawę poszerzyć swoją wiedzę nt Europy.

Na zakończenie turnieju, został również rozstrzygnięty konkurs przeprowadzony 13 maja w naszej szkole  pt. „Słynne zabytki europejskie”, którego celem było rozpoznanie zabytku oraz kraju, z którego on pochodzi. Fotografie zabytków rozmieszczone były w różnych punktach szkoły.

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232889
DzisiajDzisiaj7
W tym miesiącuW tym miesiącu1272
WszystkieWszystkie232889

Projekty, programy i akcje