Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

KOCHANE PRZEDSZKOLAKI, SZANOWNI RODZICE,

Ten rok w naszym przedszkolu był zupełnie inny. Sytuacja zmusiła nas do wdrożenie nowych rozwiązań, co nie było wcale łatwe.

Jednak dzięki współpracy udało się nam naprawdę wiele zdziałać. Dziś chciałabym wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za tą współpracę, zaangażowanie  i zrozumienie.  Dziękuję za wasz trud, poświęcenie, za wasz czas i kreatywność. Życząc wam bezpiecznych wakacji zapraszam do naszego przedszkola- do wspomnień. Mam nadzieję, że patrząc na te n materiał uśmiechnie się niejedna buzia

https://www.youtube.com/watch?v=-QsavXaa2tQ

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

138262
DzisiajDzisiaj31
W tym miesiącuW tym miesiącu738
WszystkieWszystkie138262

Projekty, programy i akcje