Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

I PÓŁMARATON PRZEDSZKOLAKÓW- PODSUMOWANIE

W dniach 12-13 listopada w ramach promocji aktywnego stylu życia przedszkolaki z grupy 0a zorganizowały półmaraton. Głównym celem tego przedsięwzięcia, obok propagowania biegów jako sposobu na zachowanie zdrowia fizycznego i psychicznego, było zaangażowanie jak największej liczby osób w nasze działania. No i udało się.

Naszymi pierwszymi sprzymierzeńcami okazały się przedszkolaki z grupy 0b i rodzice, ale na starcie stawili się także nauczyciele i starsi koledzy z Zespołu Szkół. W sumie same przedszkolaki przebiegły 21,9 km! Jeśli dołączymy do tego dystans przebiegnięty przez resztę uczestników otrzymamy aż 73,7km!!! Jest to mniej więcej odległość jak z Toporzyska do Krakowa! Organizator wydał w sumie 93 numery startowe!  Boisko sportowe zostało okrążone przez biegaczy aż 737 razy!

Przymierzaliśmy się do półmaratonu, a udało sie przebiec dużo dużo więcej. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza rodzicom, którzy własnym przykładem pokazali nam jak zdrowo można spędzać czas na świeżym powietrzu-razem.

 

 

Organizator, Justyna Urban

 

Toporzysko, 15.11,2015

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232412
DzisiajDzisiaj62
W tym miesiącuW tym miesiącu795
WszystkieWszystkie232412

Projekty, programy i akcje