Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA PRZEDSZKOLAKÓW

W ostatnim czasie nasi najmłodsi uczniowie włączyli się w różne akcje na rzecz innych.  „Lubimy pomagać”- to hasło, które towarzyszyło nam podczas realizacji charytatywnych działań w tym czasie.

 Łańcuch dobra”  to akcja pod patronatem stowarzyszenia PRO SALUTE, której celem było wsparcie dzieci z dystrofią mięśniową. Dzieci z naszej szkoły wykonały dłuuuugi łańcuch ucząc się współpracy i wytrwałości w dążeniu do wspólnie obranego celu. Relacja z tego wydarzenia dostępna jest pod poniższym linkiem:

https://youtu.be/Q3nWIJPJPWE

Wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jordanowie wzięliśmy udział w akcji „Kartka dla Seniora”. Dzieci wraz z nauczycielami i rodzicami wykonały śliczne kartki świąteczne, które zostały przekazane starszym osobom z naszej gminy. Kartki i podziękowania można zobaczyć na facebookowej stronie Gminy Jordanów.

 

Kolejnym przedsięwzięciem naszych Małych Społeczników jest „Garść radości z kolędą” czyli montaż kolendowo-pastorałkowy, który przekazaliśmy do Domów Seniora (DPS-ów). W ten sposób chcieliśmy zanieść życzenia świąteczne i odrobinę radości dla Seniorów w tym trudnym czasie.

Zachęcamy do obejrzenia wyników naszej pracy.

https://youtu.be/SEqQAW7UEf4

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232296
DzisiajDzisiaj19
W tym miesiącuW tym miesiącu679
WszystkieWszystkie232296

Projekty, programy i akcje