Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

ANDRZEJKOWE SZALEŃSTWO

W tym roku nasze przedszkolaki podwójnie świętowały Andrzejki. Najpierw  razem z klasami I-III uczestniczyliśmy w tańcach w naszej szkole, a kilka dni później z tej okazji szaleliśmy w Sali Zabaw, wśród kulek! Były wróżby, lanie wosku i podkreślanie, że tego typu zwyczaje mają charakter zabawowy więc należy je traktować z przymrużeniem oka:) Ale główną atrakcją były zjeżdżalnie, baseny z kulkami i super zabawa z rówieśnikami. Na koniec obie grupy otrzymały balonowe ośmiornice, które razem z nami wróciły do przedszkola! A oto dowody na to, że zabawa była fantastyczna:

 

 

 

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232292
DzisiajDzisiaj15
W tym miesiącuW tym miesiącu675
WszystkieWszystkie232292

Projekty, programy i akcje