Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

NASZA SZKOŁA DOŁĄCZYŁA DO KLUBU SZKÓŁ UNICEF

    Od listopada obecnego roku szkolnego nasza szkoła dołączyła do Klubu Szkół UNICEF, gdyż już od jakiegoś czasu systematycznie współpracujemy z tą szczególną organizacją biorąc udział w organizowanych przez nią akcjach pomocowych jak i programach.

 

N

    Klub Szkół UNICEF to inicjatywa edukacyjna, która zrzesza placówki zainteresowane propagowaniem wśród swoich podopiecznych idei niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. My również włączamy się w te działania, zapraszając do nich wszystkich chętnych uczniów. Bieżące informacje  w postaci „Nowości Klubu” na dany miesiąc będą zamieszczane w naszej zakładce „Klub Szkół UNICEF” na stronie szkoły jak i kąciku temu poświęconym w postaci gazetki na tablicy szkolnej znajdującej się na korytarzu prowadzącym do biblioteki. Już teraz możemy zdradzić, ze m.in. przystępujemy do VI edycji akcji, w której braliśmy 5 lata temu z powodzeniem udział, czyli „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”. Bliższe informacje o akcji pojawią się wkrótce….

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232888
DzisiajDzisiaj6
W tym miesiącuW tym miesiącu1271
WszystkieWszystkie232888

Projekty, programy i akcje