Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

21 LISTOPADA - DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

,,Każdy się cieszy, że dzień taki wypada

mam myśli 21 listopada.

Dzień, w którym każdy powie ,,Proszę” i ,,Przepraszam”’

A drugi odpowie: ,,Ja tobie wybaczam”.

Dzień jest ten szczęśliwy, każdy wam to powie.

Powiedzcie komplement paniom drodzy panowie

Radujmy się zatem, że taki dzień mamy,

ale o innych dniach też pamiętamy.”

 

  Życzliwość bez wątpienia odgrywa doniosłą rolę w życiu codziennym każdego człowieka. Przychylne nastawienie do świata, uśmiech, miłe słowo, uprzejmy gest potrafią wprowadzić w dobry nastrój oraz sprawić, że ludziom wokół lepiej się żyje.

W tym roku klasy I-III wraz z wychowawcami postanowili dołączyć do grona świętujących i zorganizowaliśmy w naszej szkole obchody Dnia Życzliwości. Uznaliśmy, że będzie,to doskonała okazja do zachęcania uczniów, aby byli wobec innych życzliwi i czerpali z tego radość. Tego dnia w naszej szkole było radośnie i wesoło. Uczniowie wykonali kolorowe emblematy z napisem- Magicznych słów, które przypięli na ubraniach. Niemal wszyscy uczniowie i nauczyciele obdarowywali innych ciepłym spojrzeniem, słodkim upominkiem i szczerym uśmiechem.

 

 

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232848
DzisiajDzisiaj35
W tym miesiącuW tym miesiącu1231
WszystkieWszystkie232848

Projekty, programy i akcje