Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

SZKOLNY TURNIEJ ,,ŻYJ ZDROWO I WESOŁO”

23 kwietnia w naszej szkole odbył się turniej z okazji „Dnia Zdrowia”. Konkurencje polegały na quizie o zdrowiu oraz rywalizacji sportowej. Każda klasa intensywnie walczyła o tytuł „Najlepszej klasy w dziedzinie zdrowego trybu życia”

Czytaj więcej...

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W AKCJI ROWER POMAGA

Jak to działa?

Jeździsz na rowerze, dbasz o zdrowie, chronisz środowisko. Wpisz przejechane kilometry na rowerpomaga.pl. Twój wynik zostanie dodany do specjalnego licznika kilometrów wraz z wynikami innych rowerzystów. Czym więcej wspólnie przejedziemy kilometrów, tym więcej potrzebujących dzieci otrzyma nowe rowery.

Czytaj więcej...

ELIMINACJE GMINNE TURNIRJU BRD

     Dnia 23. 03. 2018 r. w Łętowni odbył się Gminny Turniej BRD w którym wzięliśmy udział w składzie: Dawid Gruca, Katarzyna Rączka oraz Angelika Pyrtek, która w ostatniej chwili zastąpiła Karolinę Talip.

Czytaj więcej...

WYGIBASY II - GIEJ KLASY

Na lekcji wychowania fizycznego dziewczyny z klasy II G. musiały wykazać się inwencją twórczą, pomysłowością oraz umiejętnościami w tworzeniu piramid cztero osobowych.

Czytaj więcej...

WF ZIMA 2018

     Jeśli tylko warunki pogodowe tzn. mniejszy mróz i dostateczna ilość śniegu pozwalała na to, zajęcia odbywały się na świeżym powietrzu. Chodziliśmy na narty - chłopaki przygotowali trasę, zjeżdżaliśmy na sankach oraz jabłuszkach. Nie odbyło się też bez upadków , ale dobrze się bawiliśmy.

Czytaj więcej...

CO TO JEST SMOG?

      Uczniowie naszej szkoły w ramach biologiczno-chemicznych zajęć pozalekcyjnych  realizowali projekt pt. ,,Co to jest smog?”, jednym z efektów tego projektu było przygotowanie  ulotek dotyczących przyczyn i skutków smogu oraz sposobów monitorowania zanieczyszczeń  powietrza w naszym otoczeniu.

Czytaj więcej...

BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE

Dnia 29. 11.2017r. w ramach spotkania z rodzicami przeprowadzona została prelekcja nt. „Bezpieczeństwa w Internecie”. Gościły u nas panie z ośrodka Interwencji Kryzysowej w Suchej Beskidzkiej, które poprowadziły spotkanie.

Czytaj więcej...

SPORTOWIEC ROKU

W tym roku szkolnym postanowiliśmy wyłonić najlepszego sportowca roku szkolnego 2016/2017 wśród dziewczyn klas I - III Gimnazjum na podstawie wyników sprawdzianu z lekkiej atletyki.

Czytaj więcej...

LIGA SIATKARSKA

12. 06.2017r. w Osielcu odbyły się piąte a zarazem ostatnie zawody międzygminne ligi siatkarskiej w tym roku szkolnym. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a pierwsze trzy drużyny także puchary.

Czytaj więcej...

GIMNASTYKA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNA

Dnia 26. 05. 2017r. na zajęcia z gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej zostali zaproszeni rodzice dzieci uczęszczających na te zajęcia. Celem tego spotkania było zachęcenie rodziców do wspólnego ćwiczenia.

Czytaj więcej...

ULUBIONE SPORTY 6-KLASISTÓW

      W ramach zajęć technicznych uczniowie klasy szóstej przygotowali plakaty o ulubionych sportach. Swoimi opowiadaniami o aktywności fizycznej zaciekawili rówieśników. Powstały różnorodne prace dotyczące sportów wymagających dużego wysiłku jak i  lekkich ćwiczeń.

Czytaj więcej...

SIATKÓWKA

     Dnia 18. 05. 2017r. w naszej szkole odbył się towarzyski sparing w piłkę siatkową dziewczyn z drużyną z Jordanowa. Dziewczyny same wyszły z tą inicjatywą i zwróciły się z prośbą do opiekunów o zorganizowanie tego sparingu.

Czytaj więcej...

ROZGRYWKI MIĘDZYKLASOWE

     W piątek tj. 28. 04. 2017 r. w naszej szkole odbyły się międzyklasowe rozgrywki dziewczyn w piłkę ręczną. Była to doskonała okazja do zaprezentowania swoich zdolności, umiejętności oraz predyspozycji sportowych. Zawodnicy wykazali się sportowym zachowaniem stosując zasadę ,,fair play" a kibice kulturalnym dopingiem. Zawody zostały rozegrane systemem pucharowym.

Czytaj więcej...

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

246459
DzisiajDzisiaj28
W tym miesiącuW tym miesiącu295
WszystkieWszystkie246459

Projekty, programy i akcje