Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

BEZPIECZNI W RUCHU DROGOWYM

Bezpieczeństwo to podstawa! Wrzesień w przedszkolu to przede wszystkim tematy związane właśnie z tą tematyką. Uczymy się zasad korzystania z placu zabaw, bezpiecznej zabawy w sali, chodzenia w parach, bezpiecznego korzystania z przyborów, itp.

Czytaj więcej...

BEZPIECZNE I KREATYWNE PRZEDSZKOLAKI

16.09.2019r.  –  w trakcie wycieczki i ćwiczeń praktycznych, poznaliśmy zasady bezpiecznego, poruszania się w pobliżu jezdni. W tym dniu obchodziliśmy  też, Międzynarodowy Dzień Kropki – z tej okazji wykonaliśmy pomysłowe i barwne, prace plastyczne.

Czytaj więcej...

PRZEDSZKOLAKI ŚWIĘTUJĄ

      W dniu 7 lutego 2019r. w grupie 5 i 6 – latków, odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Dzieci z tej okazji przygotowały dla swoich gości, montaż słowno – muzyczny, pokaz tańców oraz zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie. 

Czytaj więcej...

,,100 - LAT NIEPODLEGŁEJ”

Grupa sześciolatków, bardzo aktywnie i pracowicie spędza każdą chwilę w przedszkolu. Ostatnie dni upłynęły nam na przygotowaniach do uroczystych obchodów 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI .

Czytaj więcej...

LAS I JEGO MIESZKAŃCY

W grupie 4-5 latków dzieci poznawały ostatnio LAS. Uczyły się o tym skąd się biorą drzewa, jakie skarby kryje leśna gęstwina oraz jak należy zachować się podczas spaceru po lesie, aby  nie przeszkadzać mieszkającym w nim zwierzętom. Podczas zajęć wykonywaliśmy wiele ciekawych prac plastycznych, poznawaliśmy nowe głoski, rozpoznawaliśmy odgłosy zwierząt...

Czytaj więcej...

ARTYSTYCZNA JESIEŃ U 4-5LATKÓW

Najmłodsza grupa w naszej szkole również pracuje z wielkim zaangażowaniem! Chociaż  na razie wszystko w przedszkolu jest dla nas nowe to staramy się działać na wysokim poziomie. Sztuka  inspirowana jesienią to nasze ostatnie przedsięwzięcie! Takich rzeczy tylko u nas! Zapraszamy do obejrzenia efektów naszych działań!

Czytaj więcej...

REGULAMIN GMINNEGO KONKURSU DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM I WCZESNOSZKOLNYM ORAZ ICH RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW

 "Gmina Jordanów-ciekawe miejsce na ziemi"

 Cele konkursu:

  • rozbudzanie ciekawości poznawczej dzieci oraz lokalnego patriotyzmu;
  • wspieranie twórczych form spędzania czasu wolnego wraz z rodzicami;
  • rozwijanie umiejętności cyfrowych (w tym umiejętności poszukiwania potrzebnych informacji w sieci, skanowania, edytowania tekstów, itp.)

Organizator: Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku

Koordynatorzy: mgr Justyna Urban-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, mgr Bogumiła Kachel-nauczyciel oddziału przedszkolnego.

Czytaj więcej...

BEZPIECZNI W RUCHU ULICZNYM

W klasie pierwszej odbyły się dzisiaj zajęcia w ramach Projektu „Na tropie liter” podczas których dzieci, poznając zasady bezpieczeństwa w ruchu ulicznym, „zaprzyjaźniały się” z kolejną literką. Tym razem było to Uu jak ulica.

Czytaj więcej...

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232292
DzisiajDzisiaj15
W tym miesiącuW tym miesiącu675
WszystkieWszystkie232292

Projekty, programy i akcje