Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

KARTKI ŚWIĄTECZNE

TYLKO U NAS- NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIĄTECZNE KARTKI !

WYJĄTKOWE, BO RYSOWANE SERCEM PRZEZ UCZNIÓW Z KLAS I - III

PACZKA MIKOŁAJKOWA

3 grudnia na terenie naszej szkoły zakończyła się  zbiórka w ramach akcji „Podaruj swojego pluszaka dla pogotowia ratunkowego w Krakowie”.

Czytaj więcej...

NASZE PRACE KONKURSOWE – KLASA III

Z okazji zbliżającej się rocznicy odzyskania Niepodległości uczennice : Zuzanna Bieniek, Kamila Dawiec i Oliwia Kusz wykonały prace konkursowe, biorąc  udział w Gminnym Konkursie Plastycznym
„Pamiętamy o niepodległości”.

Czytaj więcej...

ZAJĘCIA SZACHOWE

TO MY UCZNIOWIE KLASY III

 Zgłębiamy tutaj tajniki gry królewskiej oraz mile spędzamy czas przy szachownicy. Uczymy się przede wszystkim logicznego myślenia i sportowej rywalizacji. 

Czytaj więcej...

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Pierwszaki podczas tygodnia zabawek mogły przynieść do szkoły swoje ulubione zabawki, aby wspólnie z kolegami pobawić się nimi podczas przerw. Obchodziliśmy także „Dzień pluszowego Misia”.

Czytaj więcej...

,,MasterChef Junior" W KLASIE II

W środę 24 października w naszej klasie uczniowie zamiast  długopisów i pisaków trzymali w dłoniach noże, widelce, szaszłyki, a zeszyty i książki były zastąpione przez miseczki i  deseczki kuchenne.

Czytaj więcej...

SZKOŁA Z MISJĄ

Nasza szkoła  bierze udział w projekcie  ,,Szkoła z misją" prowadzonym przez Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów.  www.misjesercanow.pl  Celem programu jest niesienie pomocy najbiedniejszym, wśród których pracują misjonarze sercanie. Pomagamy w Czadzie i na Filipinach.

Czytaj więcej...

PAMIĘTAMY, WSPOMINAMY, POZNAJEMY-ŚWIĘTY PAPIEŻ

Dnia 16 października uczniowie klas I-III spotkali się pod portretem  św. Jana Pawła II , który wisi na naszym korytarzu. W krótkiej  pogadance dzieci dowiedziały się, ( niektóre wiedziały) , że 40 lat temu - 16 października 1978 roku Kardynał Karol Wojtyła – nasz Biskup z Krakowa - został wybrany na Papieża.

Czytaj więcej...

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA W SALI EDUKACYJNEJ „OGNIK”

Pierwszaki z naszej szkoły wzięły udział w zajęciach z zakresu bezpieczeństwa w Sali Edukacyjnej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej. Oprócz zwiedzania komendy i garażu, poznawania sprzętu niezbędnego w wielozadaniowej pracy strażaka dzieci wzięły udział w zajęciach z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa, podczas których poznawały m.in. zasady bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych.

Czytaj więcej...

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232285
DzisiajDzisiaj8
W tym miesiącuW tym miesiącu668
WszystkieWszystkie232285

Projekty, programy i akcje