Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

WYCIECZKA DO KRAKOWA

     5 czerwca klasy I i II pod opieką swoich wychowawców uczestniczyły w wycieczce do Krakowa. Po dotarciu na miejsce pierwszą atrakcją było zwiedzanie Smoczej Jamy. Wszyscy uczniowie byli podekscytowani tą wyprawą.

Czytaj więcej...

PIERWSZAKI

     Nasza klasa tworzy ciekawy zespół dzieci, które wspólnie  ucząc się, wzajemnie się wspierają i  razem się bawią.

Czytaj więcej...

KONKURS RECYTATORSKI UCZNIÓW KLAS I- IV

W piątek 2 marca 2018 r. odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego dla uczniów klas I- IV. W tym roku z uwagi na zmiany w regulaminie, uczniowie klas I- III wspólnie z uczniami klas IV zmagali się w jednej kategorii wiekowej.

Czytaj więcej...

TECHNOLOGIE Z KLASĄ

Klasa I w bieżącym roku szkolnym  bierze udział w programie Technologie z klasą organizowanym przez Fundację Uniwersytet Dzieci  . Jesienią rozpoczęliśmy podróż po świecie nowych technologii.

Czytaj więcej...

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „THE BEST”

Dnia 17 stycznia 2018 r. odbył się Konkurs Języka Angielskiego dla klas II-III szkoły podstawowej. W konkursie uczestniczyło 8 uczniów. Zwycięzcą został Jakub Siepak (IIIa), 2. miejsce zajął Jaromir Hopciaś z klasy II, natomiast na trzecim miejscu uplasowała się Oliwia Zubrzycka z klasy IIIB. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a laureaci dodatkowo otrzymali nagrody ufundowane przez prywatnych sponsorów. Gratulujemy!!!

SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM

Prawie każdy z nas pamięta marzenia małego chłopca z opowiadania pt. „Jak Wojtek został strażakiem”. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom dzieci w ubiegłym tygodniu uczniowie klas I- III dzięki życzliwości Pana Krystiana mogli poznać ciekawe zagadnienia i tematy związane z działalnością PSP.

Czytaj więcej...

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASACH I- III

     Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

Czytaj więcej...

JASEŁKA 2017

„Jest taki czas raz do roku,

 Kiedy odnajdujemy w sobie spokój.

 To czas cudu, pojednania,

  To siła istnienia, chęć bratania."

Czytaj więcej...

PACZKA NA GWIAZDKĘ

 „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

 Jan Paweł I

Czytaj więcej...

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W KLASACH I- III

Jak co roku, tak i tym razem do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były naprawdę grzeczne i zasłużyły na prezenty. Niecierpliwe oczekiwanie na przybycie niecodziennego gościa zostało nagrodzone, bowiem wszyscy otrzymali prezenty. Wśród uczniów panowało zadowolenie oraz zaskoczenie.

Czytaj więcej...

WARSZTATY ZDOBIENIA BOMBKI BOŻONARODZENIOWEJ

Dzięki niespodziance jaką przygotował Św. Mikołaj w naszej szkole odbyły się warsztaty zdobienia bombek, celem których była popularyzacja pięknej tradycji wykonywania ozdób choinkowych. Podczas warsztatów, uczniowie klas najmłodszych w ciepłej, przedświątecznej atmosferze przygotowali ozdoby świąteczne – zdobione bombki choinkowe.

Czytaj więcej...

ZABAWA ANDRZEJKOWA W KLASACH I- III

     29 listopad w naszej szkole, jak co roku odbyła się huczna zabawa Andrzejkowa dla uczniów klas 0- III. Najmłodsi pod opieką wychowawców klas bawili się wspaniale w rytmie muzyki przygotowanej przez Panią Marysię Maciążka, która w tym roku wcieliła się w rolę DJ-a.

Czytaj więcej...

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232284
DzisiajDzisiaj7
W tym miesiącuW tym miesiącu667
WszystkieWszystkie232284

Projekty, programy i akcje