Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

VII KONKURS RECYTATORSKI POEZJI NIEMIECKO- I ANGLOJĘZYCZNEJ W JORDANOWIE

W dniu 03 marca 2016 r. odbył się VII Konkurs Recytatorski Poezji Niemiecko- i Anglojęzycznej zorganizowany przez Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie. W konkursie tym wzięło udział 71 uczestników, w tym nasze trzy gimnazjalistki tj. Lidia Maciążka (kl.II), Klaudia Kufel (kl.IA) oraz Karolina Talip (kl.IB). Dziewczyny przepięknie wyrecytowały wiersze w języku angielskim, co również zostało docenione przez jury! Klaudia Kufel otrzymała III miejsce, a Karolina Talip wyróżnienie - GRATULUJEMY!!!

CHRISTMAS CARDS

W grudniu 2015 r. odbył się w klasach 4-6 szkoły podstawowej oraz 1-3 gimnazjum szkolny konkurs z języka angielskiego pt.„Christmas Cards”. Uczniowie wykonali przepiękne kartki świąteczne wraz z życzeniami w j.angielskim, które zdobiły korytarz przy głównym wejściu do szkoły.

Czytaj więcej...

MIĘDZY KRAKOWEM A JEROZOLIMĄ

W dniu 16 października uczniowie klasy I „a”, I „b” oraz II gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w cyklu darmowych lekcji zorganizowanych w ramach projektu edukacyjnego „Między Krakowem a Jerozolimą” przez Fundację Mifgash.

Czytaj więcej...

ŻYWA LEKCJA HISTORII „ŻYCIE I KULTURA W ŚREDNIOWIECZU”

Dnia 26.10.2015 r. uczniowie klas IV – VI Szkoły Podstawowej oraz I „a”  i I „b” Gimnazjum zostali zaproszeni w podróż do krainy, którą obecnie pokrył już kurz minionych wieków, zostały jedynie legendy rycerzy i gorliwi rzemieślnicy odtwarzający dawną kulturę, aby przybliżyć wszystkim co dziać się wówczas mogło.

Czytaj więcej...

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

232292
DzisiajDzisiaj15
W tym miesiącuW tym miesiącu675
WszystkieWszystkie232292

Projekty, programy i akcje