Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

MALI ODKRYWCY EKSPERYMENTUJĄ I DOŚWIADCZAJĄ

     Tuż po feriach mali odkrywcy zwarci i gotowi rozpoczęli kolejny semestr, a wraz z nim świetną naukę poprzez zabawę. Tym razem eksperymenty wymagały od nas niezłej organizacji. Mały bałagan, który był efektem ubocznym naszych czarodziejskich zmagań, został w porę usunięty. A oto fotorelacja z naszych zajęć.

Czytaj więcej...

MALI ODKRYWCY EKSPERYMENTY I DOŚWIADCZENIA W KLASIE II I III A W RAMACH PROWADZONEJ INNOWACJI

To już niestety jedne z ostatnich przedsięwzięć w ramach prowadzonej w klasie II i III a innowacji pedagogicznej „Mali odkrywcy. Eksperyment i doświadczenie w edukacji wczesnoszkolnej”. W marcu spotkamy się po raz ostatni, podsumujemy cały rok ciężkiej pracy i przeprowadzimy doświadczenia, które mamy nadzieję zapamiętać na długo, a na razie zapraszamy do fotorelacji z grudniowych i styczniowych zajęć, które dostarczyły nam wiele radości.

Czytaj więcej...

MALI ODKRYWCY. EKSPERYMENTY I DOŚWIADCZENIA W EDUKACJI WCZESNSZKOLNEJ

     Eksperyment i doświadczenie w edukacji wczesnoszkolnej to istotne terminy, które wywołują wiele emocji i radości na twarzach dzieci. Ciekawość otaczającego świata jest motorem rozwojowym młodego pokolenia, więc aby proces nauczania przyniósł pożądane efekty, a przede wszystkim był ciekawy dla ucznia, musi on mieć charakter obserwacyjny i doświadczalny.

Czytaj więcej...

Polecane strony

      MEN

Kuratorium Oświaty
Parafia w Toporzysku
Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kozłowski

e-mail: dariusz.kozlowski@cbi24.pl

Dziennik

Farmona

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

246450
DzisiajDzisiaj19
W tym miesiącuW tym miesiącu286
WszystkieWszystkie246450

Projekty, programy i akcje