Szkoła Podstawowa w Toporzysku im. Jana Kochanowskiego

ODWIEDŹ NASZĄ BIBLIOTEKĘ NA FACEBOOKU

W związku z zaistniałą sytuacją nasza biblioteka pozostaje czasowo nieczynna. Chcemy jednak mieć kontakt z naszymi czytelnikami. Dlatego utworzyliśmy  stronę naszej biblioteki na facebooku.

https://www.facebook.com/Biblioteka-Szkoły-Podstawowej-im-Jana-Kochanowskiego-w-Toporzysku-107675927554611/?modal=admin_todo_tour

„ PRZYŁAPANI NA CZYTANIU”

Drodzy uczniowie  ZOSTAŃCIE W DOMU i bawcie się razem z nami.

Zachęcamy do przystąpienia do akcji „Przyłapani na czytaniu”. Celem akcji jest udowodnienie, że czytanie może być świetną rozrywką oraz przypomnienie jaką satysfakcję może dać  trzymanie w dłoni książki i odkrywanie z nią nowej, nieznanej rzeczywistości.

Czytaj więcej...

WYJAZD DO TEATRU

16.01.2019 uczniowie klas IV – VI mieli możliwość obejrzenia sztuki „ Szatan z VII klasy”  wystawianej przez Teatr Współczesny w Krakowie oraz uczestniczenia  w warsztatach teatralnych.

Czytaj więcej...

RZUCAM WSZYSTKO I... CZYTAM

 „Rzucam wszystko i czytam” to już kolejna, przeprowadzona w naszej szkole, akcja czytelnicza.  Polega ona na tym, iż w ustalony dzień uczniowie przynoszą do szkoły swoją ulubioną książkę. Po usłyszeniu umówionego sygnału nauczyciele przerywają zajęcia, a uczniowie „pogrążają się w lekturze”.

Czytaj więcej...

LIST DO RODZICÓW

„Bez względu na to ile masz zajęć, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla przyszłości swego dziecka, oprócz okazywania mu miłości przez przytulenie, jest codzienne głośne  czytanie(…)”.   

                                                   Jim  Trelease

Czytaj więcej...

Zakończenie Roku Szkolnego Za:

Licznik odwiedzin

176515
DzisiajDzisiaj41
W tym miesiącuW tym miesiącu684
WszystkieWszystkie176515

Projekty, programy i akcje